Dla Seniorów

Po okresie dzieciństwa i dorosłości przychodzi kolejny etap w życiu człowieka. Jest to nieunikniony proces dla każdego z nas. Starzejemy się wszyscy, bez wyjątku. Doskonała machina jaką jest ludzkie ciało zaczyna zawodzić na wielu swoich poziomach. Pojawiają się nowe schorzenia utrudniające egzystencję. Należą do nich najcześciej: zaburzenia pamięci, wahania nastroju, problemy ze słuchem, pogorszenie wzroku, zaburzenia mowy, spowolnienie ruchowe, utrata masy mięśniowej, ubytek w kośćcu, problemy sercowe i krążeniowe, problemy oddechowe, kłopoty z poruszaniem się.

Są jednak sposoby na spowolnienie zachodzących w organizmie zmian, a nawet uniknięcie czy też wyeliminowanie niektórych z nich. Nasze zabiegi znacznie ułatwiają życie i funkcjonowanie.

Wykonujemy je w naszej klinice codziennie od poniedziałku do soboty. W szczególnych przypadkach odwiedzamy naszych Pacjentów na wizytach domowych.

Manual Clinic przygotowało specjalnie dla naszych sędziwych Pacjentów atrakcyjną zniżkę rabatową oraz pakiety promocyjne,

Dla byłych sportowców, przebywających obecnie na emeryturze zniżka 50% lub 100% (wymagane osiągnięcia – miejsce na podium na mistrzostwach kraju i na arenie międzynarodowej)

Klub Seniora to zabiegi przygotowane z myślą o osobach powyżej 65 roku życia. Pomagają one zachować rześkość oraz witalność poprawiając pamięć i koncentrację, a także wspierając poszczególne układy ciała. Dla członków Klubu przewidujemy także dodatkowe korzyści w postaci warsztatów, wspólnych spotkań tematycznych oraz ćwiczeń.