Zabieg Active

Podstawą wyników sportowych są trzy elementy: regularny trening, kontrolowane odżywianie oraz odnowa biologiczna, czyli regeneracja gwarantująca zdolność do następnego treningu czy też rywalizacji sportowej. Dotyczy to zarówno sportowców zawodowaych jak i amatorów dbających o swój rozwój. Brak odpowiedniej opieki po treningach czy zawodach, a także po urazach i kontuzjach może prowadzić do trwałej dysfunkcji, a nawet kalectwa.

Treningi pobudzają układ współczulny.

Zabiegi Techniką Bowena dla amatorów sportów i aktywności fizycznej oraz dla profesjonalistów.

Dzięki zabiegom obie półkule mózgowe ulegają lepszej synchronizacji, czego efektem jest polepszenie koordynacji ciała. Pomagamy zapobiegać negatywnym skutkom uprawiania sportów asymetrycznych, takich jak rzut dyskiem, szermierka, snowboard, tenis, golf. Wspieray ciało, aby uzyskało prawidłową postawę i symetryczny wygląd. Regularne zabiegi zmniejszają ryzyko wystąpienia poważnych urazów i kontuzji, a przy ich ewentualnym pojawieniu się- znacznie przyspieszają procesy regeneracji, a tym samym rekonwalescencję.

Zabiegi dla amatorów pozwalają uzyskać progres w wielu dziedzinach sportu i innych aktywności. Pomagamy amatorom powrócić do aktywności, a także w rozwoju i osiąganiu celów nawet tak wysokich jak przejście na profesjonalny poziom sportowy.

Zabiegi polecane są także dla sportowców, instruktorów, trenerów sportowych i innych osób związanych z profesjonalnym podejściem do aktywności ruchowych. Szczególnie polecane zawodnikom i działaczom klubów sportowych, klubów fitness i innym ośrodkom sportowym, dla których istotnym elementem jest praca nad zdrowiem i kondycją psycho-fizyczną. Oferujemy także przygotowanie psycho-fizyczne przed zawodami sportowymi. Wiemy, jak ważna jest efektywność regeneracji ewentualnych urazów i kontuzji. Często to wybór naszych zabiegów decyduje o karierze profesjonalistów.

Działanie:

  • poprawa sprawności, wydolności i kondycji psycho-fizycznej
  • zwiększenie wytrzymałości i efektywności treningu
  • lepsza przyswajalność materiałów budulcowych i energetycznych
  • odkwaszanie i oczyszczanie organizmu
  • leczenie kontuzji i urazów
  • przyspieszenie regeneracji włókien mięśniowych
  • szybki powrót organizmu do homeostazy